Spa Osowa w Gdańsku

Spa Osowa w Gdańsku to przytulne day spa, które powstało, aby zapewnić Ci możliwość skorzystania z kompleksowych usług w jednym miejscu.

W gabinecie kosmetycznym Spa Osowa oferujemy zabiegi typowo skoncentrowane na zdrowiu. Należą do nich między innymi masaż leczniczy, Zoga Face Integration, masaż tajski, które przyniosą ulgę w bólu czy też medycynę naturalną, dzięki której przywrócimy równowagę w Twoim ciele. W celu uzyskania głębokiego relaksu oferujemy szeroki wachlarz masaży. Polecamy przede wszystkim masaż relaksacyjny, masaż Lomi Lomi Nui, masaż Kobido, masaż Quiro czy masaż stóp.

W naszym gabinecie kosmetycznym Spa Osowa wykonujemy także zabiegi kosmetyczne. Szczególną popularnością cieszą się wszelkie usługi z zakresu kosmetyki twarzy. Są to między innymi termolifting Zaffiro, fale radiowe RF, mezoterapia. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające, na przykład: depilację laserową, makijaż permanentny, przedłużanie rzęs czy hennę pudrową.

O zdrowie Twoich stóp zatroszczy się doświadczony podolog. W naszym gabinecie kosmetycznym świadczymy między innymi usługi pedicure leczniczego, usuwania odcisków czy opracowania wrastającego paznokcia.

Wśród zabiegów kosmetycznych wyróżnić warto również manicure i pedicure. W ramach oferty gabinetu kosmetycznego Spa Osowa w Gdańsku możesz skorzystać zarówno z klasycznego, jak i hybrydowego manicure i pedicure, a także zadbać o swoje dłonie i stopy oddając się relaksującym zabiegom w wersji spa.

Spa Osowa to miejsce, w którym łączymy troskę o ciało z troską o umysł i duszę. Zapraszamy na relaksujące zajęcia jogi czy pilatesu oraz kąpiele w saunie.

Dłonie
Masaż
Bon podarunkowy
expand_less