Wymiana

Wymiana bonu podarunkowego zakupionego na konkretną usługę może nastąpić po zgłoszeniu tego faktu na adres mailowy biuro@spaosowa.pl z uwzględnioną informacją na jakie inne usługi ma zostać zrealizowana z wykluczeniem usług nieobjętych realizacją bonów (medycyna estetyczna, psychoterapia).

Wymiana zakupionego towaru może nastąpić przez zgłoszenie kupującego na adres mailowy biuro@spaosowa.pl powołując się na numer zamówienia oraz wskazując pozycje do wymiany. Następnie po zwróceniu przez zamawiającego ustalonej pozycji zamówienia ma on możliwość zamówienia interesującej go pozycji z uwzględnieniem różnicy w cenie.

Zwroty

Sklep bonypodarunkowe.spaosowa.pl zastrzega sobie możliwość zwrotu zakupionych bonów podarunkowych n. Istnieje możliwość przepisania zakupionego bonu na inną osobę lub zamienienia na inną usługę po uprzednim zgłoszeniu tego faktu na adres mailowy biuro@spaosowa.pl.

Zwrot zakupionego towaru może nastąpić w wyniku postępowania reklamacyjnego oraz w przypadku zakupu dokonanego poza lokalem sprzedawcy i umów zawieranych na odległość (np. zakupionych przez telefon lub Internet), a także gdy strony tak postanowiły.

W przypadku zakupu towaru przez Internet na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, mamy prawo do zwrotu towaru bez podania jakiejkolwiek przyczyny w okresie do 14 dni.

Wysyłając towar do sprzedawcy należy dołączyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz dowód zakupu.

expand_less